Elektroda OK GoldRox fi 2,0 x 300mm/93szt/1,0kg ESAB (ESAB3000)
Zapytaj o produkt
Producent: ESAB
Otulina: rutylowo-celulozowa
Średnica: 2,0
Długość: 300
Waga: 1kg
Ilość sztuk: 93
Prąd spawania [A]: 50-70
Napięcie: 25 V
Uzysk elektrody: 0,60
Liczba elektrod / 1 kg stopiwa: 172
Czas stapiania elektrody przy 90% I maks: 38s
Wydajność stopiwa: 0,55 kg/h
Numer fabryczny: 46592025Z0
Jednostka miary: paczka
Czas realizacji: Dostępne od ręki
W sprawie dostępności produktu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny
Zapytaj o produkt
ESAB